Zachtělo se mu parkovat na chodníku - Schweitzerova

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

Může řidič automobilem zaparkovat na chodníku, když je volný? Učiní naše policie nějaká opatření?

Kateřina

Zaslal: Kateřina Menšíková, 10.05.2018 v 17:20

Povel-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(10.05.2018 17:20)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Kateřina Menšíková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Povel:
Zachtělo se mu parkovat na chodníku - Schweitzerova
Povel / Schweitzerova
Může řidič automobilem zaparkovat na chodníku, když je volný? Učiní naše policie nějaká opatření?

Kateřina
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1185




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1185



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 20.05.2018 07:49

Dobrý den,

v reakci na níže zaslaný podnět sděluji, že za účelem jeho prošetření byla vyslána hlídka strážníků Městské policie Olomouc, vozidlo se na místě ale již nenacházelo.

S ohledem na skutečnost, že podněty zaslané do e-mailové schránky prijem.podani@mp-olomouc.cz jsou vyřizovány pouze v pracovní dny cca do 15.00 hod., a i z důvodu rychlejší reakce a zajištění nápravy, doporučujeme v takových případech raději učinit telenonické oznámení na linku 156 nebo 585 209 540 (operační středisko MPO).

Mgr. Zuzana Budinská
právník

Městská policie Olomouc



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

děkujeme za podnět. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

10.05.2018 v 17:20    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Schweitzerova, Povel
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici Schweitzerova.

Povel, 29. květen 2017 S odpovědí

Parkování na trávníku na Masarykově třídě

Nové Hodolany, 11. srpen 2017 S odpovědí

Parkování na chodníku na Horním náměstí

Olomouc-střed, 04. říjen 2018 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty