Silnice na ulici Arbesova v úseku u veterinární kliniky je nebezpečná

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Silnice na ulici Arbesova v úseku u veterinární kliniky směrem k zastávce Pionýrská je v dezolátním a nebezpečném stavu. Nehledě na to, že zde stále chybí zhruba 150 metrů chodníku při cestě na tramvajovou zastávku Pionýrská. Auta se zde musejí nebezpečně vyhýbat z důvodu všudypřítomných hlubokých výmolů, což ohrožuje všechny účastníky silničního provozu.

Zaslal: Jiří Klech, 20.05.2018 v 07:51

Slavonín-
 
 

Aktualizace podnětu

13.08.2018

Jiří Klech přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den, cesta se začala opravovat stylem „zaplácám výmoly”. Jedná se o velice odbytou práci, která vůbec nic nevyřešila. Děkuji příslušné instituci za vyjádření.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(20.05.2018 07:51)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiří Klech následující podnět, který je lokalizován na území městské části Slavonín:
Silnice na ulici Arbesova v úseku u veterinární kliniky je nebezpečná
Slavonín / Arbesova
Silnice na ulici Arbesova v úseku u veterinární kliniky směrem k zastávce Pionýrská je v dezolátním a nebezpečném stavu. Nehledě na to, že zde stále chybí zhruba 150 metrů chodníku při cestě na tramvajovou zastávku Pionýrská. Auta se zde musejí nebezpečně vyhýbat z důvodu všudypřítomných hlubokých výmolů, což ohrožuje všechny účastníky silničního provozu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1186




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1186



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 12.12.2018 16:03

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Arbesova, Slavonín
 

Podobné podněty

Rozbita lavicka na ulici Schweitzerova, autobusova zastavka Jizni

Slavonín, 28. listopad 2019 Čekající na odpověď

Na autobusové zastávce Jižní není přechod pro chodce

Slavonín, 02. únor 2017 S odpovědí

Masarykova třída naproti zastávky tramvaje je díra v chodníku

Nové Hodolany, 10. červen 2019 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty