Rozbitý a propadlý chodník v Andělské ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Opravte již řadu let propadlý a rozbitý chodník podél ulice Andělské. Je to nebezpečné a někdo tam může zakopnout a zranit se.

Zaslal: Libor Král, 20.05.2018 v 07:53

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(20.05.2018 07:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Libor Král následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Rozbitý a propadlý chodník v Andělské ulici
Nové Sady / Andělská
Opravte již řadu let propadlý a rozbitý chodník podél ulice Andělské. Je to nebezpečné a někdo tam může zakopnout a zranit se.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1188




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1188



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 06.01.2019 13:20

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Andělská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Údržba zeleně na zastávkách MHD - V kotlině

Nové Sady, 13. červen 2017 Čekající na odpověď

Propadající se chodník Trnkova

Nové Sady, 10. srpen 2017 Vyřešený

Jízda cyklistů v ul. Dobrovského

Olomouc-střed, 29. září 2017 S odpovědí

Olomoucká historická ostuda - ulice Kačení

Olomouc-střed, 31. květen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty