Parkující auto zahradilo chodník - Zeyerova ulice

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

Žádám, aby police městská i státní trvale zajistila volný průchod z chodník na chodník na ulici Zeyerova. Parkující auta tam dlouhodobě a opakovaně znemožňují chůzi chodcům. Žádám aby řidič byl pokutován.
To mají maminky jdoucí do přilehlé mateřské školky létat?
Žádám o opakovaný každodenní dohled, zejména ráno. Požaduji také, aby tam lidi z olomoucké radnice nechali okamžitě natřít na vozovku žlutý pruh.

Pozn.: Redakčně zkráceno.

Zaslal: Jana Dvořáková, 20.05.2018 v 08:01

Nové Hodolany-
 
 

Aktualizace podnětu

24.05.2018

Jana přidal následující aktualizace podnětu:

Kdy budou namalovány na silnici ty žluté pruhy ?

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(20.05.2018 08:01)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jana Dvořáková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Parkující auto zahradilo chodník - Zeyerova ulice
Nové Hodolany / Zeyerova
Žádám, aby police městská i státní trvale zajistila volný průchod z chodník na chodník na ulici Zeyerova. Parkující auta tam dlouhodobě a opakovaně znemožňují chůzi chodcům. Žádám aby řidič byl pokutován.
To mají maminky jdoucí do přilehlé mateřské školky létat?
Žádám o opakovaný každodenní dohled, zejména ráno. Požaduji také, aby tam lidi z olomoucké radnice nechali okamžitě natřít na vozovku žlutý pruh.

Pozn.: Redakčně zkráceno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1190




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1190



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 24.05.2018 07:38

Dobrý den,

k došlému podání z pohledu kompetencí a věcné působnosti Městské policie Olomouc sděluji, že bohužel s ohledem na dostupné síly a prostředky a množství úkolů, jejichž plnění Městská policie Olomouc za současného personálního stavu zajišťuje, není možné v místě provádět nepřetržitou trvalou kontrolu, každopádně přijaté oznámení bylo ihned předáno vedoucím zaměstnancům Městské policie Olomouc odpovědným za výkon služby k přijetí adekvátních opatření a případná podezření z porušení právních předpisů budou strážníky řešena v souladu s platnou legislativou.

S ohledem na skutečnost, že podněty zaslané do e-mailové schránky prijem.podani@mp-olomouc.cz jsou vyřizovány pouze v pracovní dny cca do 15.00 hod., a i z důvodu rychlejší reakce a zajištění nápravy, doporučujeme v takových případech raději učinit telenonické oznámení na linku 156 nebo 585 209 540 (operační středisko MPO).

Mgr. Zuzana Budinská
právník

Městská policie Olomouc
Kateřinská 23 | 779 11 Olomouc
zuzana.budinska@mp-olomouc.cz
www.mp-olomouc.cz



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

děkujeme za podnět. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

20.05.2018 v 08:01    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Zeyerova, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Zdevastovaný neudržovaný chodník na Vrchlického ulici

Nové Hodolany, 25. červenec 2017 Vyřešený

Mezinárodní autobusová zastávka

Nové Hodolany, 01. červen 2017 S odpovědí

Nepřehledná křižovatka kvůli křoví

Nová Ulice, 22. leden 2017 S odpovědí

Nebezpečný prechod pre chodcov Brněnská - Velkomoravská

Nové Sady, 14. únor 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty