Barvířská ulice - morkáři parkují na chodníku

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

Na ulici Barvířská drze parkují motorky na chodníku. Žádám policii o opatření a trvalou kontrolu.

Zaslal: Petr Novák, 20.05.2018 v 08:08

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

21.05.2018

Sviták Josef přidal následující aktualizace podnětu:

V Barvířská ulici na chodníku motorkáři parkují a parkovat budou. ***

Redakčně upraveno.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(20.05.2018 08:08)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Barvířská ulice - morkáři parkují na chodníku
Olomouc-střed / Barvířská
Na ulici Barvířská drze parkují motorky na chodníku. Žádám policii o opatření a trvalou kontrolu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1191




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1191



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 24.05.2018 07:39

Dobrý den,

bohužel s ohledem na dostupné síly a prostředky a množství úkolů, jejichž plnění Městská policie Olomouc za současného personálního stavu zajišťuje, není možné v místě provádět nepřetržitou trvalou kontrolu, každopádně přijaté oznámení bylo ihned předáno vedoucím zaměstnancům Městské policie Olomouc odpovědným za výkon služby k přijetí adekvátních opatření a případná podezření z porušení právních předpisů budou strážníky řešena v souladu s platnou legislativou.

S ohledem na skutečnost, že podněty zaslané do e-mailové schránky prijem.podani@mp-olomouc.cz jsou vyřizovány pouze v pracovní dny cca do 15.00 hod., a i z důvodu rychlejší reakce a zajištění nápravy, doporučujeme v takových případech raději učinit telenonické oznámení na linku 156 nebo 585 209 540 (operační středisko MPO).

Mgr. Zuzana Budinská
právník

Městská policie Olomouc
Kateřinská 23 | 779 11 Olomouc
zuzana.budinska@mp-olomouc.cz
www.mp-olomouc.cz



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

děkujeme za podnět. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

20.05.2018 v 08:09    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Barvířská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na Žižkově náměstí

Olomouc-střed, 25. únor 2017 S odpovědí

Klouzavé destičky na dlažbě Horní náměstí

Olomouc-střed, 26. leden 2017 S odpovědí

Parkování na trávníku - Pavlovická ulice, u hospody Na pile

Pavlovičky, 25. říjen 2017 S odpovědí

Zachtělo se mu parkovat na zastávce MHD

Nové Sady, 05. únor 2018 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty