Nebezpečný pozůstatek houpačky na dětském hřišti

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na dětském hřišti, za domem na ulici Karafiátová 511/20 v Olomouci, se ještě před dvěma měsíci nacházela houpačka, po které zbyly jen tyto dvě velmi nebezpečné železné patky. Byli bychom velmi rádi, kdyby se houpačka vrátila zpět na své místo (nevíme, proč tu houpačku nechalo město odstranit) a nebo aby byly tyto patky zavčas zlikvidovány - kvůli možnému nebezpečí úrazu.

Zaslal: Marek Spurný, 20.05.2018 v 08:15

Tabulový Vrch-
 
 

Aktualizace podnětu

25.05.2018

Marek Spurný přidal následující aktualizace podnětu:

Železné patky byly odstraněny. I když bychom byli raději za návrat houpačky, i tak děkujeme. Podnět je tedy vyřešený.

05.06.2018

Radek přidal následující aktualizace podnětu:

Tento případ stále není vyřešený. Kardinální otázky jsou:

1. Kdo platil odstranění houpačky ? Magistrát? Odbor životního prostředí?
2. Kdo nebo která firma houpačku odstraňovala? Technické služby města Olomouce?
3. Kdo provedl kontrolu prací před zaplacením ?

Odpoví nám občanům, nám daňovým poplatníkům, někdo?

Prosím pana Šůchu, aby vznesl dotaz na příslušnou komisi městské části, na vedoucího odboru životního prostředí a na tajemníka magistrátu.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(20.05.2018 08:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marek Spurný následující podnět, který je lokalizován na území městské části Tabulový Vrch:
Nebezpečný pozůstatek houpačky na dětském hřišti
Tabulový Vrch / Karafiátová
Na dětském hřišti, za domem na ulici Karafiátová 511/20 v Olomouci, se ještě před dvěma měsíci nacházela houpačka, po které zbyly jen tyto dvě velmi nebezpečné železné patky. Byli bychom velmi rádi, kdyby se houpačka vrátila zpět na své místo (nevíme, proč tu houpačku nechalo město odstranit) a nebo aby byly tyto patky zavčas zlikvidovány - kvůli možnému nebezpečí úrazu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1194




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1194



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Karafiátová, Tabulový Vrch
 

Podobné podněty

Značně zanedbané stanoviště pro popelnice-kontejnery - Karafiátová 14

Tabulový Vrch, 30. červenec 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník za domem Jílová 1

Tabulový Vrch, 27. červenec 2017 S odpovědí

Rozježděné trávníky v Dobrovského ulici

Olomouc-střed, 12. říjen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty