Zachtělo se mu parkovat na chodníku - Horní náměstí

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Neukázněnému řidiči dodávky ***** se zachtělo se parkovat na chodníku na Horním náměstí, přímo pod kamerovým systémem městské policie. To se může? Je ten chodník stavěný na parkování?
****

Redakčně upraveno.

Zaslal: Kateřina Menšíková, 21.05.2018 v 18:15

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(21.05.2018 18:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Kateřina Menšíková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Zachtělo se mu parkovat na chodníku - Horní náměstí
Olomouc-střed / Horní náměstí
Neukázněnému řidiči dodávky ***** se zachtělo se parkovat na chodníku na Horním náměstí, přímo pod kamerovým systémem městské policie. To se může? Je ten chodník stavěný na parkování?
****

Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1197




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1197



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

dávám do pozornosti článek na blogu, který se věnuje problematice toho, co dělat když jsme svědky porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

21.05.2018 v 18:20    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Horní náměstí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý a vizuálně nehezký plot na ulici 17. listopadu

Olomouc-střed, 05. únor 2018 Čekající na odpověď

Díra u vjezdu do Kozí ulice

Olomouc-střed, 16. srpen 2017 S odpovědí

Autá parkujúce na zeleni ul. Jeremenkova

Nové Hodolany, 07. červen 2017 S odpovědí

Parkování na trávníku - Pavlovická ulice, u hospody Na pile

Pavlovičky, 25. říjen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty