Díra na chodníku v Aksamitově ulici u tržnice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Opravte prosím už konečně pořádně všechny chodníky u tržnice. U telefonní budky u vchodu je už přes rok velká díra.

Zaslal: Radek Špizar, 28.05.2018 v 15:12

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(28.05.2018 15:12)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Radek Špizar následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Díra na chodníku v Aksamitově ulici u tržnice
Olomouc-střed / Aksamitova
Opravte prosím už konečně pořádně všechny chodníky u tržnice. U telefonní budky u vchodu je už přes rok velká díra.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1201




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1201



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 12.12.2018 16:05

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Aksamitova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Žerotínovo náměstí - dlažba

Olomouc-střed, 15. prosinec 2017 Vyřešený

1. máje - parkování na chodníku před Pojišťovnou

Olomouc-střed, 27. červenec 2017 S odpovědí

Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Staré Hodolany, 05. červen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty