Rozbitá cesta naproti poště a zničený trávník - Sadové náměstí

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám o opravu rozbité cesty na Sadovém náměstí naproti poště, o instalaci masivnějšího obrubníku a obnovení trávníku, který zničily parkující automobily . Žádám tam též o instalaci zábranných sloupků a na asfalt na kraje cesty prosím natřít žluté pruhy.
Stavající stav je vidět na přiložené fotografii.

Zaslal: Milada Burianová, 29.05.2018 v 21:48

Svatý Kopeček-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(29.05.2018 21:48)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Milada Burianová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Svatý Kopeček:
Rozbitá cesta naproti poště a zničený trávník - Sadové náměstí
Svatý Kopeček / Sadové náměstí
Žádám o opravu rozbité cesty na Sadovém náměstí naproti poště, o instalaci masivnějšího obrubníku a obnovení trávníku, který zničily parkující automobily . Žádám tam též o instalaci zábranných sloupků a na asfalt na kraje cesty prosím natřít žluté pruhy.
Stavající stav je vidět na přiložené fotografii.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1202




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1202



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 12.12.2018 16:05

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Sadové náměstí, Svatý Kopeček
 

Podobné podněty

Poklop kanálu

Povel, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Vytrhané kostky na náměstíčku před Mořickým kostelem

Olomouc-střed, 31. květen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty