Univerzitní - nekvalitní oprava chodníku

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosím, podívejte se jak se v Olomouci v ulici Univerzitní, v samém centru městské památkové rezervace opravují historické chodníky dlážděné drobnou žulovou kostkou. Vezme se cementová malta a díra v chodníku se jí zamázne. ****

Redakčně upraveno

Zaslal: Alena Hanáková, 29.05.2018 v 14:47

Olomouc-střed-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(29.05.2018 14:47)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Alena Hanáková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Univerzitní - nekvalitní oprava chodníku
Olomouc-střed / Univerzitní
Prosím, podívejte se jak se v Olomouci v ulici Univerzitní, v samém centru městské památkové rezervace opravují historické chodníky dlážděné drobnou žulovou kostkou. Vezme se cementová malta a díra v chodníku se jí zamázne. ****

Redakčně upraveno
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1203




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1203



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 06.01.2019 13:20

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Univerzitní, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Třídění odpadu v Divadelní ulici

Olomouc-střed, 07. duben 2017 S odpovědí

Napojení Jiřího z Poděbrad do Komenského - namalujte tam přechod

Olomouc-střed, 11. červenec 2017 S odpovědí

Neosvětlený chodník v ulici Na Šibeníku

Olomouc-západ, 28. listopad 2016 Čekající na odpověď

Zarostlý chodník na Hraniční

Nová Ulice, 04. červenec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty