Rozbitá dlažba chodníku Welnerova do Dolní hejčínské

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník je rozbitý, možná by bylo vhodné ho opravit.

Zaslal: Viktor Bereš, 13.06.2018 v 06:34

Olomouc-západ-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(13.06.2018 06:34)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Viktor Bereš následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Rozbitá dlažba chodníku Welnerova do Dolní hejčínské
Olomouc-západ / Wellnerova
Chodník je rozbitý, možná by bylo vhodné ho opravit.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1204




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1204



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 12.12.2018 16:05

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Wellnerova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

zastávka tramvají na Šibeník - propadliny, obrovské louže

Olomouc-západ, 07. prosinec 2018 Vyřešený

tř. Svobody, na chodníku chybí místy dlažba

Olomouc-střed, 18. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty