Nesvítící umělecké dílo, modré sloupy, na kruháči na Jeremenkově ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Před léty svítilo báječné a úžasné umělecké dílo v podobě modrých sloupů uprostřed kruhové křižovatky ulic Jeremenkova a Fibichova. Už nesvítí. Proč? Kdo to má na starosti?
Žádám o opravu.

Zaslal: Jan Boruta, 13.06.2018 v 06:39

Nové Hodolany-

Aktualizace podnětu

09.10.2018

Jan přidal následující aktualizace podnětu:

A na odpověď už čekám čtyři měsíce. Žádám o urgenci.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(13.06.2018 06:39)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Boruta následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Nesvítící umělecké dílo, modré sloupy, na kruháči na Jeremenkově ulici
Nové Hodolany / Jeremenkova
Před léty svítilo báječné a úžasné umělecké dílo v podobě modrých sloupů uprostřed kruhové křižovatky ulic Jeremenkova a Fibichova. Už nesvítí. Proč? Kdo to má na starosti?
Žádám o opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1205




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1205



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jeremenkova, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

rozbitý a nerovnoměrný chodník na ulici Dukelská 1

Nové Hodolany, 08. únor 2017 Vyřešený

Ulice Na Bystřičce, zkorodované zábradlí na nábřeží řeky

Nové Hodolany, 15. září 2017 S odpovědí

Vyčnievajúca kovová tyč zo zeme na ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 13. listopad 2017 S odpovědí

Špatně udělaný kanál na Janského

Povel, 10. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty