Denisova, parkují celý den v zákazu zastavení a otáčí se na chodníku

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

A proč vlastně by červený automobil **** nezaparkoval na půl dne v zákazu zastavení a ještě částečně na chodníku? Co mu v tom brání? A proč by se bílá dodávka neotočila na chodníku?

Zaslal: Radek Augustin, 13.06.2018 v 06:48

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(13.06.2018 06:48)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Radek Augustin následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Denisova, parkují celý den v zákazu zastavení a otáčí se na chodníku
Olomouc-střed / Denisova
A proč vlastně by červený automobil **** nezaparkoval na půl dne v zákazu zastavení a ještě částečně na chodníku? Co mu v tom brání? A proč by se bílá dodávka neotočila na chodníku?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1207




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1207



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

děkujeme za podnět. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

13.06.2018 v 06:48    

David Horák:
Ad porušování zákona v této oblasti: Je to pár let zpátky, co jsem osobně oslovil projíždějící hlídku MPOL v této ulici, že automobily rozvozu pizzy zde stojí rozhodně déle než povolených 15 minut k zásobování (nehledě na to, že pojem zásobování je službou rozvozu jídla nějak špatně pochopen). Od hlídky následoval dotaz, zda mám nějaký důkaz, že je to více než 15 minut, a že jestli nemám, tak oni tady rozhodně 15 minut stát nebudou, aby to počítali.
Takže tak.

03.09.2018 v 13:56    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Denisova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Šmeralova ulice, naprosto rozbitý chodník u kolejí UP

Olomouc-střed, 01. říjen 2017 Čekající na odpověď

Parkování v křižovatce - Zeyerova, Blanická, Zeyerova

Nové Hodolany, 11. červenec 2017 S odpovědí

Parkování před vlakovým nádražím v Olomouci

Nové Hodolany, 14. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty