Rozbitý a velmi nebezpečný chodník na ulici M. Horákové

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

V ulici Milady Horákové je již velmi dlouho rozbitý chodník před mimoúrovňovým křížením s Jeremenkovou ulicí. Prosím o okamžitou opravu.
**** Redakčně upraveno.

Zaslal: Jan Šimral, 14.06.2018 v 21:11

Nové Hodolany-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(14.06.2018 21:11)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Šimral následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Rozbitý a velmi nebezpečný chodník na ulici M. Horákové
Nové Hodolany / Dr. Milady Horákové
V ulici Milady Horákové je již velmi dlouho rozbitý chodník před mimoúrovňovým křížením s Jeremenkovou ulicí. Prosím o okamžitou opravu.
**** Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1209




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1209



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 12.12.2018 16:06

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dr. Milady Horákové, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Rozorané parkoviště před hlavním nádražím v Olomouci

Nové Hodolany, 04. červen 2017 S odpovědí

Odstranění dopravní značky - ulice Na Bystřičce

Nové Hodolany, 13. červen 2018 Čekající na odpověď

Čistota v Čechových sadech, hezké doupátko ožralů a bezdomovců

Olomouc-západ, 07. červenec 2017 Vyřešený

Olomoucká historická ostuda - ulice Kačení

Olomouc-střed, 31. květen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty