Propadá se chodník před domy Rooseveltova 24 a 26 - je to nebezpečné

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Propadlý chodník by měl být co nejdříve opraven.

Redakčně zkráceno.

Zaslal: Jiří Duda, 18.06.2018 v 00:16

Nové Sady-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(18.06.2018 00:16)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiří Duda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Propadá se chodník před domy Rooseveltova 24 a 26 - je to nebezpečné
Nové Sady / Rooseveltova
Propadlý chodník by měl být co nejdříve opraven.

Redakčně zkráceno.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1211




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1211



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 12.12.2018 16:07

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce byla zaslána výzva majiteli nemovitosti k opravě chodníku před domy. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí
Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 06.01.2019 13:19

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Rooseveltova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Díra v chodníku ulice Trnkova

Nové Sady, 09. červenec 2018 Vyřešený

Na vozovce - propadlá dlažba chodníku

Olomouc-západ, 31. leden 2018 Vyřešený

Propadlý chodník v ulici Na Tabulovém vrchu

Nová Ulice, 05. září 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty