Uschlý strom na Voskovcové

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosíme o zasazení nového stromu. Děkujeme

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 09.07.2018 v 07:46

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(09.07.2018 07:46)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Uschlý strom na Voskovcové
Nové Sady / Voskovcova
Prosíme o zasazení nového stromu. Děkujeme
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1224




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1224



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Voskovcova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Údržba zeleně na zastávkách MHD - V kotlině

Nové Sady, 13. červen 2017 Čekající na odpověď

Nebezpečný prechod pre chodcov Brněnská - Velkomoravská

Nové Sady, 14. únor 2018 Čekající na odpověď

Značně zanedbané stanovišť pro popelnice-kontejnery

Nová Ulice, 04. červenec 2017 S odpovědí

Chýbajúci kanalizačný poklop na ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 05. únor 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty