Propadlá dlažba vodící slepce

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na nároží Masarykovy a 17. listopadu u přechodu pro chodce je obrovská propadlina v hmatné dlažbě, která je určena pro vedení slepců.
Žádám okamžitou opravu, než se stane velké neštěstí !

Zaslal: Jana Kárníková, 09.07.2018 v 07:53

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(09.07.2018 07:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jana Kárníková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Propadlá dlažba vodící slepce
Olomouc-střed / třída 17. listopadu
Na nároží Masarykovy a 17. listopadu u přechodu pro chodce je obrovská propadlina v hmatné dlažbě, která je určena pro vedení slepců.
Žádám okamžitou opravu, než se stane velké neštěstí !
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1229




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1229



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 12.12.2018 16:01

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída 17. listopadu, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Opakující se hromadění odpadků na ulici Švédská

Olomouc-střed, 12. březen 2017 S odpovědí

Prodloužení cyklostezky od Domovina - k Wittgensteinova

Olomouc-střed, 22. leden 2017 S odpovědí

Vejdovského - laguna na přechodu pro chodce

Nové Hodolany, 13. leden 2018 Čekající na odpověď

Pešinova ulice, rozbitý chodník plný děr

Hejčín, 30. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty