Jeremenkova ulice, rozbitý chodník u poklopu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám o opravu.

Zaslal: Štěpán Bicera, 09.07.2018 v 07:53

Nové Hodolany-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(09.07.2018 07:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Štěpán Bicera následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Jeremenkova ulice, rozbitý chodník u poklopu
Nové Hodolany / Jeremenkova
Žádám o opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1230




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1230



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 06.01.2019 13:18

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jeremenkova, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Rozbitý spojovací chodník od ul. Jungmannova k ul. Kosmonautů

Nové Hodolany, 21. červen 2017 S odpovědí

Schodiště z ulice Milady Horákové na ulici Jeremenkova

Nové Hodolany, 19. září 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník před parkovištěm na Mlýnské ulici

Olomouc-střed, 07. únor 2017 S odpovědí

Popelnice na chodníku

Olomouc-střed, 22. leden 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty