Cesta na výstavu Flora ulicí Kosinovou

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Cesta na výstavu Flora ulicí Kosinovou má zvláštní kouzlo, rozpadající se chodník plný děr a vyvrácené dlažby, pomalovaná zeď a ta estetika trafostanice na jejím konci.

Zaslal: L. Okleštěk, 13.08.2018 v 00:17

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(13.08.2018 00:17)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel L. Okleštěk následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Cesta na výstavu Flora ulicí Kosinovou
Olomouc-střed / Kosinova
Cesta na výstavu Flora ulicí Kosinovou má zvláštní kouzlo, rozpadající se chodník plný děr a vyvrácené dlažby, pomalovaná zeď a ta estetika trafostanice na jejím konci.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1242




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1242



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kosinova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník u kostela sv. Michala, ulice Na Hradě

Olomouc-střed, 04. červenec 2017 Vyřešený

Díra na chodníku v Aksamitově ulici u tržnice

Olomouc-střed, 28. květen 2018 Vyřešený

Poklop kanálu

Povel, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Přerostlé keře - chodník na ulici Kosmonautů

Nové Hodolany, 03. červenec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty