Nedostatečná dopravní obslužnost areálu UPOL

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Autobusy č. 13 a 22, které obsluhují areál PřF Holice, mají i v dopravní špičce naprosto nehorázné intervaly, například nyní v létě půl hodiny z hlavního nádraží. Kupodivu je velice obtížné nalézt náhradní variantu s přestupem. Často se i překrývají odjezdy/příjezdy obou linek, což je evidentně nedomyšlené. Je to až tak absurdni, že se dá víceméně dorazit pěšky za stejnou dobu. Vzhledem k tomu, že se jedná o areál, kam dojíždějí nejen studenti, nýbrž i zaměstnanci různých specializovaných pracovišť, je to nepříjemná situace, která mnoho lidí připravuje o hodiny času denně.

Zaslal: Martin Svec, 13.08.2018 v 00:22

Nový Svět-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Svatopluk Kukla, svatopluk.kukla@olomouc.eu
(13.08.2018 00:22)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Martin Svec následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Nedostatečná dopravní obslužnost areálu UPOL
Nový Svět / Šlechtitelů
Autobusy č. 13 a 22, které obsluhují areál PřF Holice, mají i v dopravní špičce naprosto nehorázné intervaly, například nyní v létě půl hodiny z hlavního nádraží. Kupodivu je velice obtížné nalézt náhradní variantu s přestupem. Často se i překrývají odjezdy/příjezdy obou linek, což je evidentně nedomyšlené. Je to až tak absurdni, že se dá víceméně dorazit pěšky za stejnou dobu. Vzhledem k tomu, že se jedná o areál, kam dojíždějí nejen studenti, nýbrž i zaměstnanci různých specializovaných pracovišť, je to nepříjemná situace, která mnoho lidí připravuje o hodiny času denně.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1243




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1243



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Šlechtitelů, Nový Svět
 

Podobné podněty

Vyvrácená značka

Nový Svět, 20. únor 2017 S odpovědí

Rozházené plechové oplocení

Nový Svět, 05. leden 2018 Čekající na odpověď

Zastávka tramvají Vejdovského by si hodně zasloužila natřít zábradlí

Nové Hodolany, 13. leden 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty