Krapkova - parkování na chodníku, díry v dlažbě urvaný rozvaděč

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Když se jde do parku z Krapkovy ulice, míjíte automobil parkující na chodníku, v chodníku jsou hned vedle dvě obrovské díry v drobné dlažbě. Zlatým hřebem je pak vyvrácený elektrorozvaděč. Dokážou Technické služby použít na opravu drobné dlažební kostky také materiál stejné barvy?

Pozn.: redakčně upraveno.

Zaslal: Jitka Vodňanská, 24.08.2018 v 10:27

Olomouc-západ-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(24.08.2018 10:27)

Dobrý den,
zasílám Vám podnět ohledně poškozeného chodníku. Na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jitka Vodňanská následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Krapkova - parkování na chodníku, díry v dlažbě urvaný rozvaděč
Olomouc-západ / Krapkova
Když se jde do parku z Krapkovy ulice, míjíte automobil parkující na chodníku, v chodníku jsou hned vedle dvě obrovské díry v drobné dlažbě. Zlatým hřebem je pak vyvrácený elektrorozvaděč. Dokážou Technické služby použít na opravu drobné dlažební kostky také materiál stejné barvy?

Pozn.: redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1244




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1244



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Krapkova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Zchátralá lávka pro pěší mezi ulicemi Václavkova a Na trati

Olomouc-západ, 03. únor 2017 S odpovědí

Koželužská, rozbitý chodník

Olomouc-střed, 10. srpen 2017 Vyřešený

Prosím o propojení chodníků

Nové Sady, 19. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty