Vegetace zasahuje chodníku

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosím o ořez nadměrně vzrostlých tůjí, které zasahují do chodníku podél ulice V kotlině. Nevyhnou se tam dva chodci a musí se chodit po vedlejší silnici.

Zaslal: Jan Jančálek, 05.09.2018 v 22:20

Nové Sady-

Aktualizace podnětu

06.01.2019

Michal Hašek přidal následující aktualizace podnětu:

Stále nic.
Michal Hašek

Pozn.: redakčně upraveno.

21.01.2019

Jan Jančálek přidal následující aktualizace podnětu:

Žádám o urgenci ořezu nadměrně vzrostlých tůjí, které zasahují do chodníku podél ulice V kotlině. Žádám, aby se k tomu odpovědné instituce písemně vyjádřily.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(05.09.2018 22:20)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jan Jančálek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Vegetace zasahuje chodníku
Nové Sady / V Kotlině
Prosím o ořez nadměrně vzrostlých tůjí, které zasahují do chodníku podél ulice V kotlině. Nevyhnou se tam dva chodci a musí se chodit po vedlejší silnici.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1252




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1252



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


V Kotlině, Nové Sady
 

Podobné podněty

Chybí kotvení stromů

Nové Sady, 01. červenec 2017 Vyřešený

Chodci na komunikaci U Rybářských stavů (Nové Sady)

Nové Sady, 10. únor 2017 S odpovědí

Díry na chodníku u Moravského divadla na třídě Svobody

Olomouc-střed, 13. červen 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník na ulici Kosinova

Olomouc-střed, 16. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty