Propadlý chodník v ulici Na Tabulovém vrchu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Poměrně hodně frekventovaný chodník v ulici Na Tabulovém vrchu je více než rok propadlý v celé šířce zhruba o 30 cm pod okolní dláždění. Jelikož je v majetku města, obracím se na vás z žádostí o jeho opravu.

Zaslal: Zbyněk Žůrek, 05.09.2018 v 22:23

Nová Ulice-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(05.09.2018 22:23)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Zbyněk Žůrek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Propadlý chodník v ulici Na Tabulovém vrchu
Nová Ulice / Na Tabulovém vrchu
Poměrně hodně frekventovaný chodník v ulici Na Tabulovém vrchu je více než rok propadlý v celé šířce zhruba o 30 cm pod okolní dláždění. Jelikož je v majetku města, obracím se na vás z žádostí o jeho opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1253




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1253



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Na Tabulovém vrchu, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Propadlý chodník v ulici Za Vodojemem

Nová Ulice, 12. květen 2017 Vyřešený

Chybějící přechod na Okružní

Nová Ulice, 27. únor 2017 S odpovědí

Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Staré Hodolany, 05. červen 2017 Čekající na odpověď

Rozbitá nástupiště na autobusovém nádraží v centru Olomouce

Olomouc-střed, 07. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty