Rozbitý chodník mezi právnickou a přírodovědeckou

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Rozbitý chodník, popraskaný a částečně chybějící povrch, okraj padající do silnice

Zaslal: Karel Čapka, 04.10.2018 v 19:14

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(04.10.2018 19:14)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Čapka následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Rozbity chodník mezi právnickou a přírodovědeckou
Olomouc-střed / třída 17. listopadu
Rozbity chodník, popraskaný a částečně chybějící povrch, okraj padající do silnice
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1254




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1254



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída 17. listopadu, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

(Ne)existující přechod v ulici Kateřinská

Olomouc-střed, 20. leden 2017 S odpovědí

Nerudova, neudržovaný nebezpečný chodník

Olomouc-střed, 23. září 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník ul. Sladkovského

Holice, 07. únor 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na konci Mišákovy ulice

Nové Sady, 03. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty