Parkování na chodníku na Horním náměstí

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

Může osobní automobil parkovat na chodníku v Olomouci na Horním náměstí?

Pozn.: Redakčně zkráceno.

Zaslal: Josef Rein, 04.10.2018 v 19:18

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(04.10.2018 19:18)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Josef Rein následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Parkování na chodníku na Horním náměstí
Olomouc-střed / Horní náměstí
Může osobní automobil parkovat na chodníku v Olomouci na Horním náměstí?

Pozn.: Redakčně zkráceno.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1256




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1256



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 31.10.2018 20:03

Dobrý den,

v reakci na níže zaslaný podnět sděluji, že za účelem jeho prošetření byla vyslána hlídka strážníků Městské policie Olomouc, vozidlo se na místě ale již nenacházelo.

S ohledem na skutečnost, že podněty zaslané do e-mailové schránky prijem.podani@mp-olomouc.cz jsou vyřizovány pouze v pracovní dny cca do 15.00 hod., a i z důvodu rychlejší reakce a zajištění nápravy, doporučujeme v takových případech raději učinit telenonické oznámení na linku 156 nebo 585 209 540 (operační středisko MPO).


Mgr. Zuzana Budinská
právník



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Horní náměstí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Dlouhé čekání na zelenou

Olomouc-střed, 16. duben 2018 Čekající na odpověď

Vodní slalom před Menzou UP

Olomouc-střed, 23. březen 2017 S odpovědí

Parkování na trávníku na Masarykově třídě

Nové Hodolany, 11. srpen 2017 S odpovědí

Blokování nájezdů na chodník pro vozíčkáře autem

Nová Ulice, 26. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty