Před kostelem v ulici Denisova na chodníku parkují auta

Zodpovědnost: Městská Policie Olomouc

Žádám o trvalý zásah policistů proti neukázněným automobilistům parkujícím na chodníku u kostela Marie sněžné v Denisově ulici.

Zaslal: Pavel Dostál, 04.10.2018 v 19:24

Olomouc-střed-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bc. Josef Hovád, prijem.podani@mp-olomouc.cz
(04.10.2018 19:24)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Pavel Dostál následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Před kostelem v ulici Denisova na chodníku parkují auta
Olomouc-střed / Denisova
Žádám o trvalý zásah policistů proti neukázněným automobilistům parkujícím na chodníku u kostela Marie sněžné v Denisově ulici.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1257




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1257



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 31.10.2018 20:02

Dobrý den,

k došlému podání z pohledu kompetencí a věcné působnosti Městské policie Olomouc sděluji, že bohužel s ohledem na dostupné síly a prostředky a množství úkolů, jejichž plnění Městská policie Olomouc za současného personálního stavu zajišťuje, není možné v místě provádět nepřetržitou trvalou kontrolu, každopádně přijaté oznámení bylo ihned předáno vedoucím zaměstnancům Městské policie Olomouc odpovědným za výkon služby k přijetí adekvátních opatření a případná podezření z porušení právních předpisů budou strážníky řešena v souladu s platnou legislativou.

S ohledem na skutečnost, že podněty zaslané do e-mailové schránky prijem.podani@mp-olomouc.cz jsou vyřizovány pouze v pracovní dny cca do 15.00 hod., a i z důvodu rychlejší reakce a zajištění nápravy, doporučujeme v takových případech raději učinit telenonické oznámení na linku 156 nebo 585 209 540 (operační středisko MPO).
Mgr. Zuzana Budinská
právník



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Denisova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty