Spadené dopravní značení

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Spadené dopravní značení

Zaslal: Jiří Doubravský, 07.12.2018 v 22:17

Povel-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Lunáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(07.12.2018 22:17)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiří Doubravský následující podnět, který je lokalizován na území městské části Povel:
Spadené dopravní značení
Povel / Schweitzerova
Spadené dopravní značení
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1261




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1261



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Schweitzerova, Povel
 

Podobné podněty

stav zastávky MHD Povel-škola a vozovky u ní

Povel, 04. květen 2017 S odpovědí

Nároží Wolkerovy a Poupětovy ulice - kvalitní montáž dopravní značky

Olomouc-západ, 28. srpen 2017 Čekající na odpověď

Posprejovaná informační tabule cyklotras

Olomouc-střed, 21. březen 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty