Nebezpečné propadlé dlaždice pro slepce - přechod pro chodce u Anči

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

U přechodu pro chodce přes Erenburgovu ulici u restaurace u Anči jsou nebezpečně propadlé dlaždice pro slepce. Žádám o předláždění do roviny. Jak může být sloup uprostřed naváděcího pruhu pro slepce?

Zaslal: František Matouš, 07.12.2018 v 22:21

Hejčín-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(07.12.2018 22:21)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel František Matouš následující podnět, který je lokalizován na území městské části Hejčín:
Nebezpečné propadlé dlaždice pro slepce - přechod pro chodce u Anči
Hejčín / Erenburgova
U přechodu pro chodce přes Erenburgovu ulici u restaurace u Anči jsou nebezpečně propadlé dlaždice pro slepce. Žádám o předláždění do roviny. Jak může být sloup uprostřed naváděcího pruhu pro slepce?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1265




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1265



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 06.01.2019 13:15

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Erenburgova, Hejčín
 

Podobné podněty

Matochova ulice, parkování

Hejčín, 27. červenec 2017 Čekající na odpověď

Nebezpečné křížení třídy 17. listopadu se Šmeralovou ulicí

Olomouc-střed, 13. prosinec 2016 S odpovědí

Nebezpečný prechod pre chodcov Brněnská - Velkomoravská

Nové Sady, 14. únor 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty