Řízení světelných křižovatek Lipenská, Velkomoravská, Fibichova, ....

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dobrý den,

každý den najezdím po Olomouci hromadu kilometrů. Doprava na hlavním průtahu začíná být katastrofální, hlavně pro lidi kteří bydlí kolem. Dlouhé kolony mezi křižovatkami na červené. Dříve fungovala tzv. zelená vlna, kterou uměl někdo kdysi nastavit. Dnes to dělá asi velký problém... to nastavit. Všichni víme, že problém začíná díky mostu u Bristolu, Ale přece pomůže aspoň částečně Prodloužit intervaly zelené (červené) o 10 - 30 sec. Vyprázdní se křižovatky a všechny směry budou spokojení. Jsme tak malé město a je to tady horší jak v Praze. Nás řidičů z jedné firmy je dost stejného názoru.

Pozn.: redakčně upraveno.

Zaslal: Roman Navrátil, 07.01.2019 v 11:13

Nové Sady-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Petr Nezhyba, petr.nezhyba@olomouc.eu
(07.01.2019 11:13)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Roman Navrátil následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Řízení světelných křižovatek Lipenská, Velkomoravská, Fibichova, ....
Nové Sady / Velkomoravská
Dobrý den,

každý den najezdím po Olomouci hromadu kilometrů. Doprava na hlavním průtahu začíná být katastrofální, hlavně pro lidi kteří bydlí kolem. Dlouhé kolony mezi křižovatkami na červené. Dříve fungovala tzv. zelená vlna, kterou uměl někdo kdysi nastavit. Dnes to dělá asi velký problém... to nastavit. Všichni víme, že problém začíná díky mostu u Bristolu, Ale přece pomůže aspoň částečně Prodloužit intervaly zelené (červené) o 10 - 30 sec. Vyprázdní se křižovatky a všechny směry budou spokojení. Jsme tak malé město a je to tady horší jak v Praze. Nás řidičů z jedné firmy je dost stejného názoru.

Pozn.: redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1275




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1275



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

David Horák:
Přidávám se k podnětu p. Navrátila, ale z opačného pohledu. Prosím o prodloužení zelené pro chodce o 10-20 sekund a zkrácení intervalu pro automobily.
Za všechny chodce děkuji, nechceme se nechat udusit auty.

07.01.2019 v 13:14    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Velkomoravská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Autem pomlácený strom a rozbitá kovová zábrana - Švýcarské nábřeží

Nové Sady, 01. září 2017 Čekající na odpověď

Čierna skládka na ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 19. září 2017 Vyřešený

Smetanovy sady - zátiší s vajgly

Olomouc-střed, 11. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty