chybějící obruba z kostek okolo stromu u zastávky autobusů MHD Tržnice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám o opravu chybějící obruby z kostek okolo stromu u zastávky autobusů MHD Tržnice směr centrum. Ta díra je nečekaná a někdo se tam brzo přizabije.

Zaslal: Václav Velen, 06.02.2019 v 10:52

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

20.03.2019

Jarda přidal následující aktualizace podnětu:

**** Celá ta mříž musí být zapuštěná do roviny s lemováním. Zatím po jejich opravě mříž trčí tak 5 cm na úroveň chodníku.
Takhle je tam stále nepatřičná a nečekaná nerovnost v chodníku. Také by to chtělo pravidelnou kontrolu jejich práce od jejich nadřízených z TS Olomouc a z olomoucké radnice.

Pozn.: redakčně zkráceno.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(06.02.2019 10:52)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Václav Velen následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
chybějící obruba z kostek okolo stromu u zastávky autobusů MHD Tržnice
Olomouc-střed / třída Svobody
Žádám o opravu chybějící obruby z kostek okolo stromu u zastávky autobusů MHD Tržnice směr centrum. Ta díra je nečekaná a někdo se tam brzo přizabije.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1280




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1280



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Svobody, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Olomoucká historická ostuda - ulice Kačení

Olomouc-střed, 31. květen 2017 S odpovědí

Díry na ulici Barvířská

Olomouc-střed, 25. květen 2017 Vyřešený

Kvalita chodníků - Wanklova, kpt. Nálepky, Gorazdovo náměstí

Nové Hodolany, 27. červen 2017 S odpovědí

Ostudně rozbitá ulice Boženy Němcové

Olomouc-západ, 26. březen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty