Rozmlácený chodník, urvané sloupky, díra v silnici - Rokycanova ulice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Rozmlácený chodník, urvané žlutočerné sloupky, díra v silnici. Prosím o nápravu.

Zaslal: Matouš Vlčinský, 04.03.2019 v 11:31

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(04.03.2019 11:31)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Matouš Vlčinský následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Rozmlácený chodník, urvané sloupky, díra v silnici - Rokycanova ulice
Nové Sady / Rokycanova
Rozmlácený chodník, urvané žlutočerné sloupky, díra v silnici. Prosím o nápravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1291




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1291



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Rokycanova, Nové Sady
 

Podobné podněty

Neuměrně krátká zelená u přechodu do Šantovky

Nové Sady, 23. leden 2017 S odpovědí

Zachtělo se mu parkovat na zastávce MHD

Nové Sady, 05. únor 2018 S odpovědí

Neosvětlený chodník v ulici Na Šibeníku

Olomouc-západ, 28. listopad 2016 Čekající na odpověď

Poklop na trávníků u křižovatky Synkova a Urxova

Lazce, 07. květen 2018 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty