Masarykova třída naproti zastávky tramvaje je díra v chodníku

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám o rychlou opravu !

Zaslal: Karel Kulhánek, 10.06.2019 v 09:48

Nové Hodolany-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(10.06.2019 09:48)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Kulhánek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Masarykova třída naproti zastávky tramvaje je díra v chodníku
Nové Hodolany / Masarykova třída
Žádám o rychlou opravu !
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1296




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1296



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Masarykova třída, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Zničený chodník na odbočce z kruháče na Vejdovského k budově 8a Zelos

Nové Hodolany, 22. leden 2019 Čekající na odpověď

Parkování na trávníku na Masarykově třídě

Nové Hodolany, 11. srpen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na ulici Vodární

Olomouc-střed, 27. duben 2018 Vyřešený

Uvolněné dlaždice, které jsou nebezpečné pro cyklisty

Olomouc-západ, 10. červen 2019 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty