Přeplněný koš na náměstí Republiky

Zodpovědnost: Dopravní podnik města Olomouce

Velmi často se setkávám s přeplněným odpadkovým košem na tramvajové zastávce náměstí Republiky. Odpadky leží rozházené na zemi kolem koše a je udivující, že problém, který je v historickém centru města nikdo neřeší. Lidé si už na situaci vznikly do takové míry, že odpadky již překračují a nad tímto problémem se už ani nepozastavují. Prosím o výměnu za větší koš, popřípadě přidání dalšího.

Zaslal: Petr Kulman, 20.09.2019 v 15:02

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martina Krčová, krcova@dpmo.cz
(20.09.2019 15:02)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Kulman následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Přeplněný koš na náměstí Republiky
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Velmi často se setkávám s přeplněným odpadkovým košem na tramvajové zastávce náměstí Republiky. Odpadky leží rozházené na zemi kolem koše a je udivující, že problém, který je v historickém centru města nikdo neřeší. Lidé si už na situaci vznikly do takové míry, že odpadky již překračují a nad tímto problémem se už ani nepozastavují. Prosím o výměnu za větší koš, popřípadě přidání dalšího.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1302




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1302



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 29.09.2019 19:34

Dobrý den, zasílám odpověď na dotaz:

Daný problém vnímáme, kdy s ohledem na skutečnost, že tramvajová zastávka je součástí chodníku, jsme kontaktovali odpovědnost osobu na SMO - Odbor městské zeleně a odpadového hospodářství (Mgr. Petr Swaczyna). Z tohoto důvodu je nutné kontaktovat přímo odpovědného pracovníka SMO, který sdělí přesný termín instalace odpadkového koše.

S pozdravem

Dopravní podnik města Olomouce, a.s.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


náměstí Republiky, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na ulici Kosinova

Olomouc-střed, 16. březen 2017 S odpovědí

Chybějící semafor u sokolovny (17. listopadu)

Olomouc-střed, 28. prosinec 2016 S odpovědí

Nahradit lavici na zastávce U Mlýna jinou

Holice, 13. únor 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty