Neudržované záhony na Husitské ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na fotografii vidíte jak se v Olomouci městě květů starají o záhony růží.

Zaslal: Beatrice Landovská, 28.11.2019 v 17:53

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(28.11.2019 17:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Beatrice Landovská následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Neudržované záhony na Husitské ulici
Nové Sady / Husitská
Na fotografii vidíte jak se v Olomouci městě květů starají o záhony růží.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1311




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1311



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Husitská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Vegetace zasahuje chodníku

Nové Sady, 05. září 2018 Čekající na odpověď

Kosmonautů, rozbitá zeď u chodníku s nějakou izolací

Nové Hodolany, 15. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty