Rozbita lavicka na ulici Schweitzerova, autobusova zastavka Jizni

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Rozbita dverena lavicka

Zaslal: Vanda Švihelova, 28.11.2019 v 17:54

Slavonín-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Bohuslav Kolovratník, bohuslav.kolovratnik@olomouc.eu
(28.11.2019 17:54)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Vanda Švihelova následující podnět, který je lokalizován na území městské části Slavonín:
Rozbita lavicka na ulici Schweitzerova, autobusova zastavka Jizni
Slavonín / Jižní
Rozbita dverena lavicka
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1312




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1312



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jižní, Slavonín
 

Podobné podněty

Chybějící chodník na ulici Arbesova

Slavonín, 24. leden 2017 S odpovědí

Blanická ulice - zničený trávník před domem č. 21

Nové Hodolany, 29. duben 2019 Čekající na odpověď

Stojíte o sušáky na prádlo a klepače?

Nová Ulice, 20. leden 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty