Chybějící část chodníku v ul. Dlouhá

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník v Dlouhé ulici je před vjezdem na parcelu č. 301 asi v 5m úseku přerušen, úsek bývá rozbahněný a nelze jej nikterak obejít.

Zaslal: Michal Dobeš, 28.11.2019 v 17:55

Lazce-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(28.11.2019 17:55)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michal Dobeš následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
Chybějící část chodníku v ul. Dlouhá
Lazce / Dlouhá
Chodník v Dlouhé ulici je před vjezdem na parcelu č. 301 asi v 5m úseku přerušen, úsek bývá rozbahněný a nelze jej nikterak obejít.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1314




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1314



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Dlouhá, Lazce
 

Podobné podněty

Neudržovaný chodník na ul. Knechtlova

Lazce, 14. srpen 2017 Vyřešený

Díra u kanálu - ulice Urxova

Lazce, 20. září 2017 S odpovědí

Sušilovo náměstí - chodník k národní kulturní památce

Černovír-Hradisko, 28. listopad 2019 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník na ulici Kosinova

Olomouc-střed, 16. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty