Nedostatečné osvětlení na ulici Zelená!!!

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na ulici Zelená je nedostatečné osvětlení. Není vidět na krok, zejména vchody 7,5,3, směr k OD Timpo.

Zaslal: Karolína Janíková , 28.11.2019 v 17:58

Tabulový Vrch-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Petr Nezhyba, petr.nezhyba@olomouc.eu
(28.11.2019 17:58)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karolína Janíková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Tabulový Vrch:
Nedostatečné osvětlení na ulici Zelená!!!
Tabulový Vrch / Zelená
Na ulici Zelená je nedostatečné osvětlení. Není vidět na krok, zejména vchody 7,5,3, směr k OD Timpo.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1317




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1317



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Zelená, Tabulový Vrch
 

Podobné podněty

Rozbitá silnice - Karafiátová 12 - 20

Tabulový Vrch, 11. duben 2018 Vyřešený

Poškozená dlažba na autobusové zastávce v Kmochově ulici

Tabulový Vrch, 09. únor 2017 S odpovědí

Uhelná, poklop kanálu čouhá ** cca 15 cm nad dlažbu

Olomouc-střed, 25. září 2017 S odpovědí

Neprůchozí Kozí ulička

Olomouc-střed, 12. únor 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty