Opletalova ulice - rozbitý chodník

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosím opravte pořádně rozbitý chodník z drobných kostek, máte tam díru.

Zaslal: Pavel Žáček, 22.01.2020 v 19:58

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(22.01.2020 19:58)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Pavel Žáček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Opletalova ulice - rozbitý chodník
Olomouc-střed / Opletalova
Prosím opravte pořádně rozbitý chodník z drobných kostek, máte tam díru.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1320




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1320



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Opletalova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Vytrhané kostky na náměstíčku před Mořickým kostelem

Olomouc-střed, 31. květen 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník, ucpaná dešťová vpust

Olomouc-střed, 12. červen 2017 Vyřešený

Gorazdovo náměstí - nebezpečná díra u poklopu

Nové Hodolany, 09. srpen 2017 Vyřešený

Na Šibeníku - rozbitý chodník okolo poklopu

Olomouc-západ, 03. listopad 2020 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty