Polská ulice č. 61 - je tpropadlý chodník a zároveň vyčuhující poklop

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Snad je to z přiložené fotografie patrné. Propadlina v chodníku a zároveň vyčuhující kovový poklop.
Je to tam na zakopnutí.
Prosím o předláždění a řádné usazení poklopu do roviny.

Zaslal: S. Kahnert, 22.01.2020 v 19:59

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(22.01.2020 19:59)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel S. Kahnert následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
Polská ulice č. 61 - je tpropadlý chodník a zároveň vyčuhující poklop
Nové Sady / Polská
Snad je to z přiložené fotografie patrné. Propadlina v chodníku a zároveň vyčuhující kovový poklop.
Je to tam na zakopnutí.
Prosím o předláždění a řádné usazení poklopu do roviny.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1322




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1322



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Polská, Nové Sady
 

Podobné podněty

Do chodníku na Voskovcova (Nové Sady) zasahuje 10 cm vysoký obrubník.

Nové Sady, 04. březen 2019 Čekající na odpověď

Autem pomlácený strom a rozbitá kovová zábrana - Švýcarské nábřeží

Nové Sady, 01. září 2017 Čekající na odpověď

Šel někdy někdo z radnice v Olomouci ulicí Křivá?

Olomouc-střed, 25. duben 2017 Vyřešený

"Skluzavka" v Kačeni ulici - led a sníh

Olomouc-střed, 20. leden 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty