Odpadky na Náměstí republiky

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouce

Neustálý nepořádek (odpadky) na Náměstí Republiky z důvodu malé kapacity odpadkových košů, které jsou v konstrukcích jízdních řádů. Je takový problém přidání odpadkových košů v blízkosti tramvajových zastávek v obou směrech? Dle mého názoru není Náměstí Republiky taková městská periferie, aby se k tomu nahlíželo, jak se k tomu aktuálně nahlíží.

Děkuji za vstřícné vyřízení

Zaslal: Petr Lamac, 22.01.2020 v 20:01

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martina Krčová, krcova@dpmo.cz
(22.01.2020 20:01)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Lamac následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Odpadky na Náměstí republiky
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Neustálý nepořádek (odpadky) na Náměstí Republiky z důvodu malé kapacity odpadkových košů, které jsou v konstrukcích jízdních řádů. Je takový problém přidání odpadkových košů v blízkosti tramvajových zastávek v obou směrech? Dle mého názoru není Náměstí Republiky taková městská periferie, aby se k tomu nahlíželo, jak se k tomu aktuálně nahlíží.

Děkuji za vstřícné vyřízení
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1325




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1325



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odeslaná zpráva: Mgr. Petr Swaczyna, petr.swaczyna@olomouc.eu
(28.01.2020 08:52)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Lamac následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Odpadky na Náměstí republiky
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Neustálý nepořádek (odpadky) na Náměstí Republiky z důvodu malé kapacity odpadkových košů, které jsou v konstrukcích jízdních řádů. Je takový problém přidání odpadkových košů v blízkosti tramvajových zastávek v obou směrech? Dle mého názoru není Náměstí Republiky taková městská periferie, aby se k tomu nahlíželo, jak se k tomu aktuálně nahlíží.

Děkuji za vstřícné vyřízení
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1325




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1325



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odpoveď: 28.01.2020 08:52

Dobrý den,

daný problém vnímáme, nicméně s ohledem na skutečnost, že tramvajová zastávka je součástí chodníku, je nutné kontaktovat odpovědnou osobu na SMO - Odbor městské zeleně a odpadového hospodářství (Mgr. Petr Swaczyna). Z tohoto důvodu přepošlete danou stížnost odpovědnému pracovníkovi SMO, který sdělí způsob odstranění problému (termín instalace odpadkového koše).

S pozdravem
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.



Daný podnět byl přeposlán na Odbor městské zeleně a odpadového hodposdářství

Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


náměstí Republiky, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Značka: slepá ulice v Kačení

Olomouc-střed, 17. květen 2017 Vyřešený

Díra u kanálu - ulice Urxova

Lazce, 20. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty