Jeremenkova - nástupiště MHD - rozbitý chodník

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosím o opravu dlažby na nástupišti městské hromadné dopravy na Jeremenkově třídě naproti nádražní budovy.

Zaslal: Jakub Kufčák , 28.04.2020 v 10:03

Nové Hodolany-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(28.04.2020 10:03)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jakub Kufčák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Jeremenkova - nástupiště MHD - rozbitý chodník
Nové Hodolany / Jeremenkova
Prosím o opravu dlažby na nástupišti městské hromadné dopravy na Jeremenkově třídě naproti nádražní budovy.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1331




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1331



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jeremenkova, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Parkování v ulici Křižíkova

Nové Hodolany, 28. listopad 2019 Čekající na odpověď

Koželužská, rozbitý chodník

Olomouc-střed, 10. srpen 2017 Vyřešený

Úzká stezka podél ulice Blahoslavova

Olomouc-střed, 28. prosinec 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty