nám. Republiky - zastávka tramvají - díra v chodníku

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosím o opravu díry chodníku, trčí z ní nějaké šrouby.

Zaslal: Jakub Kufčák , 28.04.2020 v 10:04

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(28.04.2020 10:04)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jakub Kufčák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
nám. Republiky - zastávka tramvají - díra v chodníku
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Prosím o opravu díry chodníku, trčí z ní nějaké šrouby.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1332




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1332



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


náměstí Republiky, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Zastávka MHD Tržnice na tř. Svobody - dopravní řády

Olomouc-střed, 07. leden 2019 Vyřešený

Koželužská, rozbitý chodník

Olomouc-střed, 10. srpen 2017 Vyřešený

Stěna na mostě ul.Tovární

Nový Svět, 20. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty