Zamotané folie v koruně stromu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dobrý den,

před železniční stanicí Olomouc - Nová Ulice směrem přes koleje k novostavbě
je v koruně stromů zamotaná červená folie a nelze ji sundat. Lze prosím pomocí
vašich prostředků problém vyřešit?

Zaslal: Michal Kopťár, 28.04.2020 v 10:06

Olomouc-západ-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(28.04.2020 10:06)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Michal Kopťár následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Zamotané folie v koruně stromu
Olomouc-západ / Poupětova
Dobrý den,

před železniční stanicí Olomouc - Nová Ulice směrem přes koleje k novostavbě
je v koruně stromů zamotaná červená folie a nelze ji sundat. Lze prosím pomocí
vašich prostředků problém vyřešit?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1336




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1336



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Poupětova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

zastávka tramvají na Šibeník - propadliny, obrovské louže

Olomouc-západ, 07. prosinec 2018 Vyřešený

Zchátralá lávka pro pěší mezi ulicemi Václavkova a Na trati

Olomouc-západ, 03. únor 2017 S odpovědí

Rozbitá silnice na Kollárově náměstí

Olomouc-střed, 26. únor 2017 Vyřešený

Blanická ulice - zničený trávník před domem č. 21

Nové Hodolany, 29. duben 2019 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty