Skládka špíny pod rampou Technických služeb - Poupětova ulice

Zodpovědnost: Technické služby města Olomouce a.s.

Prosím o úklid nepořádku a špíny pod rampou na budově Technických služeb Olomouc u parkoviště automobilů na konci ulice Poupětovy.

Zaslal: Karel Novotný, 14.05.2020 v 09:24

Olomouc-západ-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Antonín Zívala, antonin.zivala@tsmo.cz
(14.05.2020 09:24)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Novotný následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Skládka špíny pod rampou Technických služeb - Poupětova ulice
Olomouc-západ / Poupětova
Prosím o úklid nepořádku a špíny pod rampou na budově Technických služeb Olomouc u parkoviště automobilů na konci ulice Poupětovy.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1337




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1337



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Poupětova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Nebezpečný přechod přes ulici Krapkova

Olomouc-západ, 19. leden 2017 S odpovědí

Parkování na zeleni - ulice U místní dráhy

Olomouc-západ, 16. červen 2017 S odpovědí

Rozbitá lavička u hřiště v Čechových sadech

Olomouc-střed, 24. říjen 2017 Čekající na odpověď

Zničená lavička

Staré Hodolany, 05. listopad 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty