Místo pro přecházení

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník nechodník, zbytky bílé barvy, profilovaná dlažba, ale značka nikde. Chodci chodí, auta troubí, je to nebezpečné a nikdo neví, na čem je. Místo bylo již řešeno, rekonstrukce křižovatky měla proběhnout v roce 2018. Jak jsme na tom?
S díky, Lucie.

Zaslal: Lucie Najzarová, 06.10.2020 v 21:10

Neředín-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(06.10.2020 21:10)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Lucie Najzarová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Neředín:
Místo pro přecházení
Neředín / Neředínská
Chodník nechodník, zbytky bílé barvy, profilovaná dlažba, ale značka nikde. Chodci chodí, auta troubí, je to nebezpečné a nikdo neví, na čem je. Místo bylo již řešeno, rekonstrukce křižovatky měla proběhnout v roce 2018. Jak jsme na tom?
S díky, Lucie.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1340




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1340



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Neředínská, Neředín
 

Podobné podněty

Rozpadající se opěrná zeď u hřbitova - Třída Míru

Neředín, 29. září 2019 S odpovědí

Led na chodníku

Neředín, 31. leden 2017 Vyřešený

Prosím o propojení chodníků

Nové Sady, 19. březen 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník na Erbenově ulici

Olomouc-západ, 31. prosinec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty