Wanklova ulice - díra ve vozovce

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na výjezdu z Wanklovy ulice do ulice kapt. Nálepky je veliká díra.
Prosím o její opravu

Zaslal: Evžen Dušek, 03.11.2020 v 14:09

Nové Hodolany-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(03.11.2020 14:09)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Evžen Dušek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Wanklova ulice - díra ve vozovce
Nové Hodolany / Wanklova
Na výjezdu z Wanklovy ulice do ulice kapt. Nálepky je veliká díra.
Prosím o její opravu
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1347




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1347



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Wanklova, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Neuklízení exkrementů po psech

Nové Hodolany, 16. leden 2017 S odpovědí

Veřejná zeleň u lávky pro pěší přes Bystřičku u ulice Milady Horákové

Nové Hodolany, 09. červenec 2017 Čekající na odpověď

Uschlý strom na Janského

Povel, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Špína a počmárané lavičky v Bezručových sadech, opilí bezdomovci

Olomouc-střed, 01. červenec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty