Svetelná signalizácia na ul. Továrni

Zodpovědnost: Soukromý subjekt

Na troch semaforoch z osmych, nefunguje biele prerušované svetlo. Čislo zariadenia železničného prejazdu P 7602

Zaslal: Kristián Kachlička, 26.01.2021 v 19:41

Nový Svět-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Libor Jemelka, Jemelka@szdc.cz
(26.01.2021 19:41)

Dobrý den, pane inženýre,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Kristián Kachlička následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nový Svět:
Svetelná signalizácia na ul. Továrni
Nový Svět / Tovární
Na troch semaforoch z osmych, nefunguje biele prerušované svetlo. Čislo zariadenia železničného prejazdu P 7602
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1353




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1353



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Kristián Kachlička:
Závada je opravená. Kam ste moj podnet poslali, prosím ?

15.02.2021 v 16:37    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Tovární, Nový Svět
 

Podobné podněty

Chybějící přechod u křižovatky ulic Tovární a Vejdovského

Nový Svět, 15. listopad 2021 Čekající na odpověď

Robitý chodnik ulise Tovární

Nový Svět, 22. leden 2017 S odpovědí

Nedostatečné označení zákazu vjezdu vozidel s jejich přesahující váhou

Droždín, 18. červen 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty