Lavička u autobusové zastávky Tržnice ve směru do města

Zodpovědnost: Technické služby města Olomouce a.s.

V příloze zasílám foto, kterou jsem vyfotila 15.3.2021, na zastávce aut č.16, u tržnice ve směru do města.

Zaslal: Lenka Švarcová, 30.03.2021 v 10:01

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martina Krčová, krcova@dpmo.cz
(30.03.2021 10:01)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Lenka Švarcová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Lavička u autobusové zastávky Tržnice ve směru do města
Olomouc-střed / třída Svobody
V příloze zasílám foto, kterou jsem vyfotila 15.3.2021, na zastávce aut č.16, u tržnice ve směru do města.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1354




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1354



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Odeslaná zpráva: Antonín Zívala, antonin.zivala@tsmo.cz
(31.03.2021 07:19)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Lenka Švarcová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Lavička u autobusové zastávky Tržnice ve směru do města
Olomouc-střed / třída Svobody
V příloze zasílám foto, kterou jsem vyfotila 15.3.2021, na zastávce aut č.16, u tržnice ve směru do města.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1354




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1354



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Svobody, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na ulici Dobrovského

Olomouc-střed, 06. srpen 2017 Vyřešený

Popelnice na chodníku

Olomouc-střed, 22. leden 2018 Čekající na odpověď

Zamotané folie v koruně stromu

Olomouc-západ, 28. duben 2020 Čekající na odpověď

Ostudně rozbitá ulice Boženy Němcové

Olomouc-západ, 26. březen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty