Propadající se chodník na ulici Fibichova

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Propadající se dlažba na ulici Fibichova před domem č. 172/8.

Zaslal: Gabriela Mikešová , 30.03.2021 v 10:02

Nové Hodolany-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Jaroslav Šulc, jaroslav.sulc@olomouc.eu
(30.03.2021 10:02)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Gabriela Mikešová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Propadající se chodník na ulici Fibichova
Nové Hodolany / Fibichova
Propadající se dlažba na ulici Fibichova před domem č. 172/8.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1355




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1355



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Fibichova, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Přístřešky pro cestující tramvají, MHD před vlakovým nádražím

Nové Hodolany, 29. duben 2019 Čekající na odpověď

Jeremenkova - zastávka MHD

Nové Hodolany, 22. leden 2020 Vyřešený

Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Staré Hodolany, 05. červen 2017 Čekající na odpověď

Šel někdy někdo z radnice v Olomouci ulicí Křivá?

Olomouc-střed, 25. duben 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty