Rozježděný chodník a trávník ulice U Kovárny 32

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Po odstranění stromu na rohu domu U kovárny 32 pracovníci po sobě zanechali poničený chodník a rozježděné trávníky. Bylo by možné vše uvést do původního stavu? Nejblíže místu je sloup VO 3826

Zaslal: František Gryc, 15.11.2021 v 08:28

Neředín-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Jitka Štěpánková, jitka.stepankova@olomouc.eu
(15.11.2021 08:28)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel František Gryc následující podnět, který je lokalizován na území městské části Neředín:
Rozježděný chodník a trávník ulice U Kovárny 32
Neředín / U Kovárny
Po odstranění stromu na rohu domu U kovárny 32 pracovníci po sobě zanechali poničený chodník a rozježděné trávníky. Bylo by možné vše uvést do původního stavu? Nejblíže místu je sloup VO 3826
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/1358




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/1358



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


U Kovárny, Neředín
 

Podobné podněty

Nebezpečné a nepřehledné přecházení

Neředín, 17. leden 2017 S odpovědí

Led na chodníku

Neředín, 31. leden 2017 Vyřešený

Díry u kanálu - ulice

Lazce, 20. září 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty